Web sitesi kullanım koşulları

www.merlinyazilim.com.tr

Bu siteyi ziyaret eden tüm kullanıcılar burada düzenlenmiş olan tüm koşulları kayıtsız ve şartsız olarak onayladıklarını kabul eder ve bu koşullara uymayı taahhüt eder. Merlin Yazılım ve Danışmanlık Ltd. Şti. imkanlar ölçüsünde, bu web sitesinde tam ve doğru bilgi sunma gayreti içindedir. Bununla birlikte Merlin Yazılım ve Danışmanlık Ltd. Şti., bu web sitesindeki bilgilerin güncelliği, doğruluğu, eksikliği, sitenin kullanılması ya da geçici olarak kullanılamaması halinde doğacak doğrudan veya dolaylı hiçbir zarara ilişkin sorumluluk veya bunların dışında herhangi başka bir nedenden kaynaklanacak hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bu hüküm, web sitesinden diğer dış sitelere direkt veya dolaylı yönlendirici bağlantılar ("external links") için de geçerlidir. Merlin Yazılım ve Danışmanlık Ltd.Şti., böyle bir bağlantı ile erişilen herhangi bir başka sitenin içeriği ile ilgili de hiçbir sorumluluk üstlenmez. Merlin Yazılım ve Danışmanlık Ltd.Şti., herhangi bir ihtara gerek olmaksızın, sunulan bilgilerde her zaman değişiklik ve/veya tamamlama yapma hakkını saklı tutmaktadır. Tipografik hatalardan Merlin Yazılım ve Danışmanlık Ltd.Şti. sorumlu değildir.


Telif ve Tescil Hakları

Bu web sitesi içeriğindeki yayıncı hakları korunmuştur. Bu web sitesinde yer almakta olan görüntülerin, grafiklerin, görsellerin, ses dosyalarının, metinlerin ve animasyonların yalnızca ekran üzerinde izlenmesi dışında saklanmasına, kopyalanmasına, değiştirilmesine ve çoğaltılmasına izin verilmemektedir. Merlin Yazılım ve Danışmanlık Ltd.Şti. kendi ürettikleri de dahil olmak üzere tüm bu yayınlardaki telif haklarını dikkate almayı hedeflemektedir.

Internet dahilinde bahsi geçen ve gerektiğinde üçüncü şahıslar tarafından kullanılan marka ve ürün işaretleri, sınırsız olarak fikri ve sınai mülkiyet haklarındaki mevzuat hükümlerine bağlıdır. Merlinsoft,- markası ve logosu ve Merlinsoft,- tarafından üretilen tüm ürünler ile ilgili tüm haklar Merlin Yazılım ve Danışmanlık Ltd.Şti.'ye aittir. Bu ürünlere ilişkin bu web sitesinde yer alan resim, grafik, video ve metin vs. Merlin Yazılım ve Danışmanlık Ltd.Şti.'nin izni olmaksızın çoğaltılamaz, elektronik veya basılı yayınlarda kullanılamaz.


Kişisel Verilerin Alınması ve Kullanılması

Kişisel veriler, yalnızca kişinin kendisi tarafından, örneğin İş başvurusu, Fırsat Broşürü için verildiği taktirde alınmaktadır. Bu bilgilerin tarafımıza ulaştırılması sırasında üçüncü kişilerin eline geçmesinden Merlin Yazılım ve Danışmanlık Ltd.Şti. sorumlu tutulamaz. Merlin Yazılım ve Danışmanlık Ltd.Şti. gerektiğinde İnternet sayfalarına giriş kayıtlarını kaydedebilir.

Merlin Yazılım ve Danışmanlık Ltd.Şti. İnternet üzerinden gelen tekliflerinde, bilgisayarınıza "Cookies" ("Çerezler") yerleştirebilir. Bu sayede gelen bilgiler, kişisel verilerin korunmasına ilişkin kurallar çerçevesinde, sadece sizin ihtiyacınıza hitap edebilmek ve size uygun olacak sayfa düzenlemesi yapabilmek amacıyla kullanılmaktadır.


E-bülten kullanım koşulları

E-Bülten bilgileri reklam amaçlı olup, fiyat listesi niteliğinde değildir. Tipografik hatalardan Merlin Yazılım ve Danışmanlık Ltd.Şti. sorumlu değildir.

Kişisel veriler ile ilgili sorularınızı e-mail ile gönderiniz: info@merlinyazilim.com.tr

Positive SSL Wildcard