Gizlilik

Telif ve Tescil Hakları;

Bu web sitesi içeriğindeki yayıncı hakları korunmuştur. Bu web sitesinde yer almakta olan görüntülerin, grafiklerin, görsellerin, ses dosyalarının, metinlerin ve animasyonların yalnızca ekran üzerinde izlenmesi dışında saklanmasına, kopyalanmasına, değiştirilmesine ve çoğaltılmasına izin verilmemektedir. Merlin Yazılım ve Danışmanlık Ltd.Şti.. kendi ürettikleri de dahil olmak üzere tüm bu yayınlardaki telif haklarını dikkate almayı hedeflemektedir.

Internet dahilinde bahsi geçen ve gerektiğinde üçüncü şahıslar tarafından kullanılan marka ve ürün işaretleri, sınırsız olarak fikri ve sınai mülkiyet haklarındaki mevzuat hükümlerine bağlıdır. Merlinsoft,- markası ve logosu ve Merlisoft,- tarafından üretilen tüm ürünler ile ilgili tüm haklar Merlin Yazılım ve Danışmanlık Ltd.Şti.'ye aittir. Bu ürünlere ilişkin bu web sitesinde yer alan grafik, video ve metin vs. Merlin Yazılım ve Danışmanlık Ltd.Şti.'nin izni olmaksızın çoğaltılamaz, elektronik veya basılı yayınlarda kullanılamaz.


Kişisel Verilerin Alınması ve Kullanılması

Kişisel veriler, yalnızca kişinin kendisi tarafından, örneğin İş başvurusu için verildiği taktirde alınmaktadır. Bu bilgilerin tarafımıza ulaştırılması sırasında üçüncü kişilerin eline geçmesinden Merlin Yazılım ve Danışmanlık Ltd.Şti. sorumlu tutulamaz. Merlin Yazılım ve Danışmanlık Ltd.Şti. gerektiğinde İnternet sayfalarına giriş kayıtlarını kaydedebilir.

Merlin Yazılım ve Danışmanlık Ltd.Şti. İnternet üzerinden gelen tekliflerinde, bilgisayarınıza "Cookies" ("Çerezler") yerleştirebilir. Bu sayede gelen bilgiler, kişisel verilerin korunmasına ilişkin kurallar çerçevesinde, sadece sizin ihtiyacınıza hitap edebilmek ve size uygun olacak sayfa düzenlemesi yapabilmek amacıyla kullanılmaktadır.

Kişisel veriler ile ilgili sorularınız e-mail ile gönderiniz: info@merlinyazilim.com.tr

Positive SSL Wildcard