İnsan Kaynakları

İnsana yatırım firmamızın temel prensiplerinden biridir. Firmamızın başarısının arkasında nitelikli insan gücü yatmaktadır. Uzun soluklu ve başarılı projelerin mutlu çalışanların eseri olduğuna inanmaktayız. Gelişen teknolojilere uyum sağlayan ve sürekli eğitim modellerinin çalışan motivasyonunu arttırdığına inanıyoruzuz ve eğitimlere önem veriyoruz.  
 
Firmamuz işe alım sürecinde kariyer portalları ilanları üzerinden gelen başvuruları değerlendirilmektedir.

Açılan pozisyonlar şirket içinde duyurularak, çalışanlardan aday önerileri de alınmaktadır. Firmamız da staj yapan öğrenciler de seçme yerleştirme sürecine bir kaynak olarak değerlendirilmektedir. Staj süreci ve sonrası ilgili bölüm yöneticileri tarafından takip edilerek İnsan Kaynakları Departmanı'na raporlanmaktadır. Olumlu görünen stajyerler, gelecekte değerlendirilmek üzere aday havuzuna alınır ve istihdamda öncelikle değerlendirilmektedir.
 
Tüm kanallardan gelen başvurulardan pozisyon kriterlerine uygun adaylar için yetkinlik bazlı mülakat süreci başlatılır. İnsan Kaynakları ve ilgili bölüm yöneticisinin yürüttüğü mülakat sürecinden sonra, ölçme ve değerlendirme kapsamında ilgili testler uygulanmaktadır.

Mülakat ve test sonuçları değerlendirilirken, kurum kültürüne uygunluk, analitik düşünme, yaratıcılık, konularındaki yetkinlikleri yanında mesleki ve teknik bilgileri de değerlendirilir. Süreci olumlu tamamlayan adaylar ile referans görüşmeleri yapılmakta ve ücret teklifi aşamasına geçilmektedir. 

Görüşmeler sonucunda mevcut pozisyonda değerlendirilemeyen adayların başvuruları, başka pozisyonlarda değerlendirilmek üzere saklanır Tüm adaylar iş başvurusu süreci sonucu ile ilgili bilgilendirilmektedir.

Deneyimli Profesyoneller
Daha önceden iş dünyasında edinmiş olduğunuz profesyonel deneyiminizden yararlanarak kariyerinizi geliştirme olanağını bulacağınız ve hizmet verdiğimiz müşterilerimize hemen değer katmaya başlayacağınız, deneyimli adaylara yönelik iş pozisyonlarımızı değerlendirin.

Yeni Mezunlar
Üniversitelerin Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Matematik, Endüstri Mühendisliği veya İşletme gibi bölümlerinden yeni mezunsanız ve profesyonel iş hayatınıza ilk adımınızı firmamız da atmak istiyorsanız; yeni mezunlara yönelik iş pozisyonlarımızı değerlendirin.

Stajyerler
Halen üniversitelerin Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Matematik, Endüstri Mühendisliği veya İşletme gibi bölümlerinde eğitiminize devam ediyorsanız, profesyonel iş hayatınıza başlamadan önce stajınızı firmamız da yaparak bilişim sektöründeki kariyer olanaklarını keşfedin.

Aşağıdaki formu doldurarak info@merlinyazilim.com.tr adreslerine göndereceğiniz başvurular, başvuruları değerlendirecek kişilere ulaşamayabilecek olup, sadece bu sayfadan veya kariyer portalleri üzerinden yapacağınız iş ve staj başvurularınız dikkate alınacaktır. Size uygun olacağını düşündüğünüz birden fazla pozisyona da başvurabilirsiniz.

Merlin Yazılım ailesine katılmak istersenin, aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurup info@merlinyazilim.com.tr adresine mail atın. Özgeçmişiniz bize ulaşır ulaşmaz, tarafımızca değerlendirilerek karşılıklı görüşme için en kısa zamanda davet edileceksiniz.Positive SSL Wildcard